SONY DSC

Jak wiadomo z roku na rok warunki korzystania z dróg stają się coraz trudniejsze,co związane jest z pojawianiem się coraz większej liczby pojazdów. Statystyki ukazują, że każdego roku wzrasta liczba dzieci uczestniczących w wypadkach drogowych, dotyczy to w szczególności dzieci z obszarów wiejskich z grupy wiekowej 5-8 lat.
Związku z tym, że rozpoczął sie kolejny rok szkolny we wszystkich szkołach są organizowane spotkania z funkcjonariuszami policji, którzy przekazują uczniom swoją wiedzę na temat bezpieczeństwa na drogach. W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych, wśród których jest wielu, którzy po raz pierwszy przekraczają próg szkolny, Pan Grzegorz Pabis, właściciel firmy G&A Pabis oraz Programu Wyroby Naturalne Polska, ufundował dzieciom ze Szkoły Podstawowej w Łopusznej i funkcjonującemu przy niej oddziałowi przedszkolnemu kamizelki odblaskowe. Oficjalne przekazanie podarunku odbyło się dnia 28.09.2015 roku w Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Łopusznej.
Na zakończenie uroczystości Pan Grzegorz Pabis wraz z Dyrekcją Szkoły wygłosili apel, kierując słowa przede wszystkim do rodziców, którzy powinni kłaść duży nacisk na bezpieczeństwo swojego dziecka, poprzez edukację i rzetelne przygotowanie na potencjalne niebezpieczeństwa na drodze oraz wyposażając je w odpowiednie elementy odblaskowe, które poprawiają naszą widoczność na drodze.

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC